Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Vildan ve Behlül mutluluğa Evet dediler
  • Vildan ve Behlül mutluluğa Evet dediler
  • Vildan ve Behlül mutluluğa Evet dediler
  • Vildan ve Behlül mutluluğa Evet dediler

Vildan ve Behlül mutluluğa Evet dediler

11 Nisan 2017 Salı Saat 22:56

Sokak

Suadiye’nin tanınan ve sevilen ailelerinden Cemalettin ve Şükran Adıgüzel ‘in, biricik kızı Vildan Adıgüzel ve Doğa Okullarında Kodlama ve Robotik Öğretmeni olarak çalışan Behlül Kıpık görkemli bir düğün töreni ile evlendi.

Nikah Şahidi Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker oldu.
Derince ’de bulunan Elmas Düğün Sarayında gerçekleşen nikah töreni adeta protokol akınına uğradı. AK Parti Derince Gençlik Kolları Başkan yardımcılığını uzun yıllar yürüten şuan Doğa Okullarında Kodlama ve Robotik Öğretmeni olarak çalışan Behlül Kıpık ile Diyanet İşleri başkanlığında öğretmen olarak çalışan Vildan Adıgüzel’ in yaşamlarını birleştirdiği nikah töreni bol şahitli olarak gerçekleşti. Genç çiftin nikâhını Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut kıyarken nikâh şahitliklerini ise AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, AK Parti Derince Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Eren  ve Bahçeçik ilçesinin tanınmış isimlerinden Armağan Özkaradeniz yaptı.

EVLİLİK CÜZDANI ŞEKER’DEN
Gerek siyasi parti mensuplarının gerekse her iki ailenin yakınlarının yoğun ilgi gösterdiği nikah töreninde çifti kutlayan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut daha sonra evlilik cüzdanlarını teslim etmesi için mikrofonu AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’e takdim etti. Vildan Adıgüzel ve Behlül Kıpık çiftini tebrik eden İlyas Şeker, alkışlar eşliğinde nikah cüzdanını mutlu çifte teslim etti. Elmas Düğün Sarayı’nda gerçekleşen nikah töreninde mutlulukları gözlerinden okunan Vildan Adıgüzel ve Behlül Kıpık, bir ömür boyu birlikteliğe evet demenin mutluluğunu düğüne katılan dost ve yakınlarıyla paylaştılar.

Mehteran Takımı ile Gelin Aldılar
Behlül Kıpık ile Vildan Adıgüzel 'in düğünlerinde birçok düğünden farklı olarak Mehteran Takımı ile Suadiye’ de  gelin alma merasimi gerçekleşti. Gelin arabasına binen genç çift, mehteran yürüyüşü eşliğinde, ağır ağır ilerleyerek düğün salonuna ulaştı.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (909) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?