Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
LEZZET-İ BOLU DÖNER VE IZGARA SALONU AÇILDI
  • LEZZET-İ BOLU DÖNER VE IZGARA SALONU AÇILDI
  • LEZZET-İ BOLU DÖNER VE IZGARA SALONU AÇILDI

LEZZET-İ BOLU DÖNER VE IZGARA SALONU AÇILDI

09 Nisan 2017 Pazar Saat 10:26

İş Dünyası

Bolu mutfağının eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunan Lezzet-i Bolu Döner ve Izgara Salonu . öncveki gün Köseköy’de açıldı

Dursun Çelik’in sahibi olduğu Lezzet-i Bolu Döner ve Izgara Salonu, önceki gün İstasyon Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:43 Köseköy Karatepe adresinde açıldı. Açılışa Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış konuşması yapan Kartepe Belediyesi Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Lezzet-i Bolu Döner ve Izgara Salonu’nun Kartepe’ye ve iş yeri sahibine hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bol ve bereketli kazançlar sağlar. Kartepe’miz gün geçtikçe gelişiyor ve gelişmeye devam edecek” dedi. Üzülmez’in konuşmasının ardından dua edilerek kurdele kesildi. Açılışta davetlilere pilav üstü döner ve tatlı ikram edildi.


ÖZGÜN LEZZETLER YER ALIYOR

250 metrekare alanda 7 personel ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı gaye edindiklerini söyleyen iş yeri sahibi Dursun Çelik, “Lezzetten ödün vermeden hizmet vereceğiz. Damağınızda iz bırakmak için hizmetinizdeyiz” dedi. Kavurma, fasulye, çorba, köfte, haşlama çeşitlerinin yanı sıra Bolu’ya özgü seçkin lezzetlerin yer alıyor.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (865) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?