Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
AKADEMİDEN DOWN SENDROMLULARA KARDİYOLOJİ MUAYENESİ
  • AKADEMİDEN DOWN SENDROMLULARA KARDİYOLOJİ MUAYENESİ
  • AKADEMİDEN DOWN SENDROMLULARA KARDİYOLOJİ MUAYENESİ

AKADEMİDEN DOWN SENDROMLULARA KARDİYOLOJİ MUAYENESİ

24 Mart 2017 Cuma Saat 17:51

Sağlık

Kentimizin önemli sağlık kuruluşlarından Akademi Hastanesi Down Sendromlu meleklerimizi unutmadı

Kentimizin öncü sağlık kuruluşlarından Akademi Hastanesi 21 Mart Down Sendromu günü kapsamında hayatımıza renk katan Down Sendromluları unutmadı ve onlar için hem eğlenceli hem de faydalı bir etkinliğe imza attı. Etkinliğe hastane hekimleri başta olmak üzere, Gölcük Down Sendromlular Derneği Başkanı Belgin Abanoz Rumelioğlu, hastane personeli, Down Sendromlu melekler ve yakınları katılım sağladı.

KARDİYOLOJİ MUAYENESİ
Katılımcıların oldukça keyifli vakit geçirdiği gözlenirken, etkinlik kapsamında aynı zamanda ücretsiz Kardiyoloji muayenesi de gerçekleştirildi. Ayrıca katılımcılara ve ailelerine down sendromu ile ilgili bilinmesi gerekenler başta olmak üzere, Down Sendromuna farkındalık yaratmak amacıyla önemli konu başlıklarını içeren broşürler de dağıtıldı.

UZM. DR. JAM : İYİ Kİ VARLAR
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Akademi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Farzin Jam, “Down Sendromu farkındalık günü kapsamında yetkililerimiz dünyanın en temiz yürekli insanlarını hastanemize davet ettiler ve hep birlikte onların hayatımızda ki yerini bir kez daha idrak ettik. Onlar çok özel varlıklar her şeyden önce bizlere insan olmanın önemini ve insanlığa karşı sevgi hissetmenin ne demek olduğunu öğretiyorlar. İyi ki varlar, iyi ki hayatımızdalar” dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (962) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?