Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

10 Ocak 2017 Salı Saat 22:44

Eğitim

Fahrettin Porsuk biz Kocaeli Üniversitesi öğrencilerine hizmet için variz.

Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi secimlerinde aday olan Fahrettin Porsuk, biz birileri gibi sadece seçim zamanı öğrencileri hatırlayan değil herzaman ve her an hatırlayan hizmet ve görev anlayışıyla geliyoruz dedi.


Diğer aday arkadaşımız iki senedir ne yaptıki seçilince yapacak.


Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır diyebiliyormu. Malesef Ak Parti gençlik kollarının üniversitesi yapılanmasıyla ve bazı belediye başkanların gücüyle başkanlığı kazanmanın peşinde, bizler yüreğimiz ve inancımızla burdayız.


İki yıldır hangi öğrencinin derdine derman olunduki şimdi seçim rüşveti olarak öğrencilere ilimizde bulunan otellerde tatil yaptırıyorlar.Bu otel paraları kimin cebinden çıkıyor kimler bu öğrencilere rüşvet veriyorlar. Bu zihniyet öğrenciyle babanın arasını bozacak kadar ve öğrencileri aile arasını açacak kadar kirli bir seçim çalışması yürütüyorlar.


Öğrencilere rüşvet verek eğitim camiasında kötü örnek olacak kadar kirlidirler.


HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

Bu göreve talip olurken makam ve mevki için değil hizmet için yola çıktık. Ancak makam sevdası için öğrencileri kutuplaştıran bir kişi konsey başkanı nasıl olacak? Daha önce bir ay gibi bir sürede yapılan bu seçimler şimdi ise final haftası olmasına rağmen 10 gün içine sıkıştırıldı. Çarşamba günü üniversite yönetiminin belirleyeceği bir yerde ve saatte bu seçim yapılacak. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Seçimi kazandığımızda da projelerimizle birlikte kısa sürede arkadaşlarımız için yine sahada olacağız.”


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (2285) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?