Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
“KOÜ’DEKİ SEÇİMLERE KARA BİR LEKE SÜRÜLDÜ”

“KOÜ’DEKİ SEÇİMLERE KARA BİR LEKE SÜRÜLDÜ”

09 Ocak 2017 Pazartesi Saat 11:54

Eğitim

KOÜ’deki öğrenci seçimleri ile ilgili konuşan Av. Zafer Mutlu, “Konsey seçimlerine bu sene yerel iktidar ve muhalefetin müdahalesi ile kara bir leke sürülmüştür” dedi

Saadet Partisi (SP) Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Zafer Mutlu, KOÜ’de yapılan öğrenci konsey seçimleri ile ilgili konuşarak, “Her yıl yapılan konsey seçimlerine bu sene yerel iktidar ve muhalefetin müdahalesi ile kara bir leke sürülmüştür” ifadesine yer verdi.


“ALGI DEĞİŞTİRMEKTELER”

Zafer Mutlu, “İktidarda bulunan yerel siyaset ve muhalefet; Kocaeli’nin trafik, tramvay, elektrik hatları, yağmur yağdığında sel sorunları yanında eğitim kurumlarının teknolojik altyapısı, öğrencilerin ulaşım sorunları ve mezun öğrencilerin istihdamı gibi önemli birçok sorun için görüşmeler yapması gerekirken bunları görmezden gelerek suni gündem oluşturmak için öğrenci konseyi seçimini iptal ettirip algı değiştirmektedir. Kaybedince kaos oluştur, sonra iyi adam rolünü al, kendi adamını seçtir” dedi.


“BU SİYASETİN SONU HÜSRAN”

Bu siyasetin sonunun ayrışım, kutuplaşma ve hüsran olduğunu ekleyen Mutlu, “Sayın il başkanları, Cumhurbaşkanının katılıp övgüler yağdırdığı ‘İnovasyon haftası 2016 fuarında’ Kocaeli Üniversitesi'nin yer almaması konsey seçimi kadar ilginizi çekmedi mi?  Bilgi ve teknoloji projesi üretmeyen üniversite için üçlü toplantı düzenlediniz mi? Öğrencilerin üniversite ulaşımda özellikle merkezi sınavlarda ulaşım probleminin çözümü için ne tür müdahaleler yaptınız?” diye sordu.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1198) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?